Producent kołdry Łódź i certyfikowane pościele

Naturalne wypełnienia są miękkie, ciepłe i bardziej oddychające niż materiały syntetyczne. Wypełnienia z puchu i pierza to najpopularniejsze naturalne wypełnienia kołder, zarówno gęsich, jak i kaczych. Większość naturalnych wypełnień można prać w pralce, są trwałe i biodegradowalne. Producent kołdry Łódź, oferujące te wypełnione naturalnym wypełnieniem z puchu gęsiego, kaczego lub pierza mają lepszą izolację termiczną niż kołdry syntetyczne. Oznacza to, że nie potrzebujesz tyle wypełnienia, aby osiągnąć tę samą ocenę całości, co często sprawia, że ​​są lżejsze.

Czy wiesz, że producent kołdry Łódź oferuje te gęsi, które zawierają 90% węgierskiego puchu gęsiego i 10% węgierskiego małego pierza gęsiego, aby dodać trochę wagi – aby uzyskać najlepszą kołdrę, pod jaką kiedykolwiek będziesz spać.

Kołdry puchowe: Puch jest najlepszym naturalnym izolatorem, zapewniającym około trzykrotnie więcej ciepła niż materiały syntetyczne. Miękki i puszysty puch jest bardzo trwały i zapewnia najwyższy poziom ciepła w kołdrze. Zobaczysz węgierski puch gęsi (jak gęsi!), szwedzkie i kanadyjskie kołdry. Jeśli masz alergię na roztocza, kupując kołdry, zwróć uwagę na certyfikat jaki wystawia producent kołder z Łodzi.

Poduszka i kołdra są zatwierdzone przez firmę Lis, jaką jest producent kołdry Łódź, co potwierdza, że ​​są odpowiednie dla alergików na roztocza kurzu domowego. Kołdry z pierza: cięższe, większe i prawdopodobnie tańsze niż puch, pióra mogą być nieco kolczaste, jeśli materiał pokrycia nie jest wystarczająco wytrzymały.