Zamów u nas plisy Wrocław!

Największą zaletą aluminiowych ekranów przyciemniających takich jak plisy Wrocław w porównaniu z drewnianymi ekranami przyciemniającymi jest ich odporność na warunki atmosferyczne. Dobrze wytrzymają warunki atmosferyczne i nie będą się odpryskiwać, łuszczyć, łuszczyć, korodować, odbarwiać się ani wypaczać jak drewno.

Nasze płaskie ekrany, plisy Wrocław zapewniające prywatność są dostępne w rozstawie 10 mm lub 20 mm, w zależności od wymaganego poziomu prywatności. Są dostępne w wersji płaskiej lub żaluzjowej z listwami eliptycznymi o średnicy 65 mm.

Jeśli chodzi o wyjątkową izolację, bezpieczeństwo i całkowitą blokadę światła, rolety i plisy Wrocław są nie do pokonania. Nasze australijskie rolety zapewniają ogromne korzyści w często surowym i gorącym klimacie Queensland. Nasze okiennice bezpieczeństwa są projektowane i produkowane z podwójną ścianą i ulepszonymi procesami wzmacniania. Dzięki temu są tak mocne, jak to możliwe, że chronią Ciebie i Twój dom lub biuro. Wybierz pomiędzy naszym produktem lub naszą migawką zabezpieczającą z firmy z Wrocławia. Ucz się więcej.