Czym jest masaż tajski dla dwojga Warszawa?

Masaż, masaż tajski dla dwojga w mieście Warszawa to coś więcej niż tylko muśnięcia dłonią naszego ciała. To połączenie różnorodnych kultur i pereł mądrości przekazywanych od starożytnych pokoleń. Istnieje wiele możliwości i technik masażu. Różnią się nie tylko stylem, ale także technikami i filozofiami, które za nim stoją. Technika masażu balijskiego jest jedną z wielu dobrze znanych i praktykowanych na całym świecie.

Technika masażu balijskiego, technika na masaż tajski dla dwojga Warszawa to połączenie delikatnych, ale mocnych ruchów dłoni, akupresury, kojących rozciągań, a czasem także gorących kamieni. Zakłada się je na określone punkty ciała, które uważa się za zatkane. Celem jaki daje masaż tajski dla dwojga Warszawa w tym przypadku jest ułatwienie przepływu energii.

Historia masażu balijskiego:
W przeszłości regularne kontakty i wymiana gospodarcza między obcokrajowcami a Indonezyjczykami były przede wszystkim spowodowane przyprawami. Później Ajurweda, czyli tradycyjna medycyna indyjska i chińska akupresura, zostały sprowadzone na Bali przez podróżników i kupców z Indii i Chin. Zdarzenie to miało wpływ na masaż balijski. Masaż balijski łączy w sobie różnorodne techniki akupresury i refleksologii. Aromaterapia jest dodatkowym składnikiem pomagającym w odprężeniu ciała i umysłu. Zapisz się na masaż tajski dla dwojga Warszawa!