Willa karwia i jej oferta noclegowa

Korzyści płynące ze słońca nie kończą się na tym, ponieważ rozciągają się również na skórę, bardzo pomagając w przypadku atopowego zapalenia skóry (które dotyka dzieci) i egzemy, o ile jest ona odpowiednio chroniona odpowiednim filtrem przeciwsłonecznym. Oczywiście zawsze ważne jest, aby nie wystawiać dzieci na słońce w centralnych porach dnia.


Drugim naturalnym pierwiastkiem występującym w nadmorskich miejscowościach gdzie znajduje się willa karwia jest z pewnością słona woda, która jest prawdziwym lekarstwem na łuszczycę i egzemy. Dzieci, które cierpią na te zapalne formy skóry, czerpią korzyści z słonej wody, która zawiera również bardzo ważne minerały, takie jak chlorek sodu (sól), sole magnezu i jodu.


Słońce, woda i wreszcie powietrze – willa karwia ma idealną lokalizację. Morskie powietrze jest dobre dla każdego, ale jeszcze lepsze dla dzieci, ponieważ jest bogate w jod, magnez, potas i inne cenne sole mineralne. Wdychanie jej jest równoznaczne z wytwarzaniem naturalnego aerozolu, który oczyszcza drogi oddechowe noworodków, działając zapobiegawczo przeciwko typowym zimowym dolegliwościom. Morskie powietrze gdzie znajduje się willa karwia pobudza również układ odpornościowy, który lepiej poradzi sobie z agresją bakterii. Ponadto większy ciężar powietrza morskiego sprzyja oddychaniu, zapewniając lepsze dotlenienie krwi. Zarezerwuj willę karwia!