Babski weekend połączony z wartościowymi warsztatami

Dla kogo są te wakacje tylko dla kobiet? Babski weekend, jak sama nazwa wskazuje, jest dla wszystkich kobiet! Organizatorzy babskich weekendów i wycieczek informują, że kobiety w wieku 20, 30, 40 i 50 lat wybierają się na te wyłącznie kobiece wakacje. Nie tylko dla singli, kobiety w związkach i matki z małymi lub dorosłymi dziećmi również wybierają tę opcję jako sposób na podróżowanie. Powody są różne.

Dla niektórych babski weekend to poświęcenie czasu dla siebie, inni idą świętować kamień milowy w swoim życiu, podczas gdy dla niektórych kobiet chodzi o to, by doświadczyć czegoś nowego, takiego jak wędrówki piesze i trekking, ale wszystkie one pragną podróżować z innymi kobietami. Oczywiście można udać się na babski weekend z grupą koleżanek i doświadczyć tego wszystkiego, ale życie może stanąć na przeszkodzie, a planowanie podróży z zaangażowaniem wszystkich może okazać się trudne.

Kobiety nie chcą się powstrzymywać i chociaż samotne podróżowanie kobiet jest realną opcją, chcą też podzielić się z kimś swoimi magicznymi chwilami z podróży i niekoniecznie cieszyć się myślą o samodzielnym jedzeniu kolacji każdego wieczoru. Niektórym kobietom urok podróżowania z ludźmi, których nigdy wcześniej nie spotkały, otwiera drzwi do odkrywania siebie w sposób, w jaki mogą nie być w stanie przebywać wśród ludzi, których znają od jakiegoś czasu.