Czy blaty rehau są trwałe?

W firmie Jarpił jesteśmy dumni z tego, że używamy materiałów szklanych tylko od najlepszych dostawców, zapewniając naszym klientom wysokiej jakości blaty rehau i inne usługi w całym procesie od projektu do montażu. Dlatego używamy produktów firmy REHAU, w tym ich blaty; W tym artykule wyjaśniamy, kim jest REHAU i dlaczego decydujemy się na dostawę ich systemów okienno-drzwiowych.

KIM JEST REHAU? REHAU była jedną z pierwszych firm, które produkowały i sprzedawały okna i drzwi z PVC w Wielkiej Brytanii. Założona w Niemczech w 1948 roku firma produkuje obecnie wszystkie swoje produkty w Wielkiej Brytanii w najnowocześniejszej fabryce zlokalizowanej w Północnej Walii, dostarczając wysokiej jakości projekty upiększające Twój dom. REHAU projektuje swoje produkty takie jak blaty rehau tak, aby osiągnąć zarówno styl, jak i funkcjonalność, a wszystkie okna i drzwi zapewniają energooszczędność i trwały produkt, który będzie trwał przez lata. Co więcej, REHAU zapewnia, że ​​oferują one przyjazne dla środowiska rozwiązanie, gdy wybierasz razem z nimi okna i drzwi, poprzez okresową weryfikację standardów i procesów, aby zapewnić, że mogą obniżyć swój ślad węglowy i promować produkty bezpieczne dla środowiska tak bardzo, jak to możliwe.

Blaty rehau są wytwarzane przy użyciu mieszanki, która tworzy gładkie, trwałe wykończenie dla każdego produktu, gwarantując, że zapewniają one łatwe w utrzymaniu rozwiązanie dla Twojego domu, które będzie trwać przez lata.

Nasza firma do produkcji blatów rehau używa tych produktów ze względu na ich jakość, która zapewnia wytrzymałość i trwałość. Systemy okienno-drzwiowe są również wykonane zgodnie ze standardowymi przepisami bezpieczeństwa, co pozwala im uzyskać certyfikat jakości.