Depilacja laserowa Łódź i inne zabiegi przy użyciu lasera

Jeśli nie jesteś zadowolony z golenia, szczypania lub woskowania w celu usunięcia niechcianego owłosienia, warto rozważyć depilację laserową. Depilacja laserowa Łódź jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych w Polsce.Przepuszcza mocno skoncentrowane światło do mieszków włosowych. Pigment w mieszkach włosowych pochłania światło. To niszczy włosy.

Korzyści z depilacji laserowej z Łodzi:
Lasery są przydatne do usuwania niechcianych włosów z twarzy, nóg, brody, pleców, ramion, pach, okolic bikini i innych obszarów. Zalety depilacji laserowej z Łodzi to:
– Precyzja. Lasery mogą wybiórczo celować w ciemne, szorstkie włosy, nie uszkadzając otaczającej skóry.


– Prędkość. Każdy impuls lasera trwa ułamek sekundy i może leczyć wiele włosów jednocześnie. Laser może leczyć obszar o wielkości około jednej czwartej na sekundę. Małe obszary, takie jak górna warga, można leczyć w mniej niż minutę, a duże obszary, takie jak plecy lub nogi, mogą zająć nawet godzinę.

– Przewidywalność. Większość pacjentów ma trwałe wypadanie włosów średnio po trzech do siedmiu sesjach. Jak przygotować się do depilacji laserowej.

Depilacja laserowa Łódź to coś więcej niż tylko strzyżenie niechcianych włosów. Jest to procedura medyczna, która wymaga przeszkolenia i niesie ze sobą potencjalne ryzyko. Przed zabiegiem depilacji laserowej należy dokładnie sprawdzić uprawnienia lekarza lub technika wykonującego zabieg. Planując depilację laserową Łódź należy ograniczyć wyrywanie, woskowanie i elektrolizę na sześć tygodni przed zabiegiem. Dzieje się tak, ponieważ laser celuje w korzenie włosów, które są tymczasowo usuwane przez woskowanie lub wyrywanie. Depilacja laserowa Łódź dostępna w Cosinus Med – zajrzyj na stronę www by poznać ofertę!