Najlepsze sushi Warszawa

Czy wiesz z czego składa się sushi Warszawa? Dla większości ludzi jest to surowa ryba, danie z gwiazdką japońskiej kuchni, ale czy to takie proste? Ani trochę. Sushi Warszawa to tak naprawdę sposób na przygotowanie ryżu, a nie surowej ryby z towarzyszeniem …

W rzeczywistości sushi zawsze nosi ryż, ale nie musi nosić ryb. Sushi Warszawa to najbardziej znane japońskie danie poza Japonią i jedno z najpopularniejszych wśród Japończyków, którzy lubią sushi na specjalne okazje. I jako taki ewoluował poza tym krajem, pod wpływem różnych kultur zachodnich, zwłaszcza w Warszawie, woj. mazowieckie. Dlatego wiele różnych rodzajów sushi ma nazwy miejscowe w Warszawie (bułka kalifornijska, bułka nowojorska itp.)

Nazwa sushi to ogólna nazwa różnych rodzajów, kombinacji składników i form typowego japońskiego jedzenia, i zasadniczo są one wytwarzane z japońskiego ryżu i różnych owoców morza (świeżej ryby, krewetek, wodorostów itp.) I warzyw. Sushi w Warszawie zjesz w wielu restauracjach – my ze swojej strony polecamy Sushi & Ramen na Bielanach.