Armatura kontrolno-pomiarowa od firmy Fitok

Jako firma Fitok oferujemy szeroką gamę rozwiązań i produktów oprzyrządowania procesowego i polowego do wspierania różnych sektorów w energetyce, przemyśle naftowym i gazowym oraz petrochemicznym itp. Nasza oferta obejmuje przełączniki i przetworniki ciśnienia, czujniki temperatury, armaturę kontrolno-pomiarowa, urządzenia do pomiaru przepływu, urządzenia do pomiaru poziomu itp. , nadaje się do wszystkich aplikacji i niestandardowych rozwiązań zgodnie z wymaganiami ze źródeł krajowych / międzynarodowych.

Naszą specjalizacją jest armatura kontrolno-pomiarowa i oferowanie projektów EPC, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, organizacji badawczej, w których przestrzegane są rygorystyczne specyfikacje i dokumentacja przez cały proces, od inżynierii podstawowej do instalacji na miejscu.

Dostarczamy szeroką gamę elementów do wykonania procesu jakim jest armatura kontrolno-pomiarowa, czujników temperatury, takich jak czujniki temperatury, przełączniki, czujniki RTD, termopary, osłony termometryczne do dokładnej kontroli i pomiaru w wielu aplikacjach sterowanych procesami, nasza oferta przyrządów przepływowych obejmuje przepływomierze z przepływem dodatnim, wskaźniki przepływu cieczy, przepływomierze wirowe, przepływomierze termicznego gazu masowego, przepływomierze zmienne o powierzchni, przepływomierze turbinowe, przepływomierze ultradźwiękowe i przepływomierze cyfrowe, a także szereg innych urządzeń do przełączania przepływu jakiego wymaga armatura kontrolno-pomiarowa.