Chmielno noclegi nad jeziorem

Przez ostatnie dziesięć lat miejsce takie jak Chmielno noclegi nad jeziorem pokazywało gościom, jak to jest prowadzić gospodarstwo mleczne i wieprzowe, przyciągając 500 000 odwiedzających rocznie. W zbiorowym gospodarstwie rolnym zajmującym się mlekiem jest 40 000 krów pod ręką, wycieczki po gospodarstwie i „stodoła narodzin”, gdzie odwiedzający mogą doświadczyć narodzin cieląt. Następna w górę? Hotel w kształcie stodoły oferujący Chmielno noclegi nad jeziorem, który ma zostać otwarty na początku 2019 roku. Dzieci mogą również zwiedzić pobliską farmę, sponsorowaną przez . Ten ostatni zabiera ich na interaktywną wystawę pod glebę rolnika, aby zrozumieć, jak rosną rośliny i jak pomagają agronomowie i naukowcy przesunąć rolnictwo do przodu. Po zwiedzeniu terenu, następnym przystankiem może być przeskok na autobus, aby zwiedzić Kaszubskie farmy po drugiej stronie ulicy.

Uczciwe ostrzeżenie: okna mogą być lekko zamglone od zgniecionych nosków dzieci, gdy sprawdzają krowy w stodołach. Następnie zobaczysz rotator mleka, gdzie krowy są zadowalająco dojenie, i wreszcie możesz wskoczyć do autobusu i wrócić na Kaszuby, aby spróbować pysznych, domowych lodów.
Chodzi o tworzenie połączeń między farmami a widełkami. Bez doświadczania rolnictwa z pierwszej ręki, może być trudno wiedzieć, w jaki sposób krowy są wygodne podczas doju, czym jest dodatek lub jak żywność dostaje się z pola na półkę, ale w miejscu jakim jest Chmielno noclegi nad jeziorem wszystko dobrze tłumaczymy.