Peruka naturalna

Jeśli chodzi o dyskusję na temat przedłużania włosów, słyszeliśmy o koronkowym zamknięciu i koronkowym froncie, jaki ma peruka naturalna. Jednak niewiele osób jest przekonanych, jakie są różnice między nimi.

Czy jeden jest lepszy od drugiego? Zacznijmy od zrozumienia podstaw – a mianowicie jak zbudowana jest peruka naturalna. Co to jest zamknięcie koronki? Jeśli lubisz proste, środkowe części fryzury, zamknięcie jest twoim zadaniem. Zamknięcie jest zazwyczaj elementem 4 × 4 wokół głowy do rozmiaru świątyni. Jest umieszczony w środku i ma zwykle cztery cale długości i cztery cale szerokości. Zamknięcie nie odtwarza linii włosów. Jednak oferuje trzy opcje stylizacji, w tym:
-Zamknięcie części środkowej,
-Darmowe zamknięcie części,
-Trzyczęściowe zamknięcie.
Koronkowe zamknięcie peruki naturalnej jest naturalnie cieńsze i ma większą elastyczność. Łatwo dopasowuje się do głowy, co zapewnia bezbłędną instalację.

Co to jest koronkowy przód? Koronkowy front to pół peruka naturalna, która przechodzi od ucha do ucha. Zazwyczaj szyte są z trzech do czterech wiązek włosów. Standardowy rozmiar przedniej koronki wynosi 13 × 4 cm. Jest to najlepsza opcja dla kobiet o przerzedzonych krawędziach głowy i szerszej twarzy.