Po schody stalowe Reda zgłoś się do Artom24!

Dobrze wykonane, pięknie wykonane schody stalowe Reda to fantastyczny wybór do każdego budynku mieszkalnego, komercyjnego lub przemysłowego. Stal ma wiele zalet w porównaniu z innymi materiałami, od wszechstronności po trwałość i zrównoważony rozwój. Jeśli chodzi o stosowanie stali do klatek schodowych, korzyści w porównaniu z betonem są liczne. Spójrzmy. A jeśli szukasz najlepszego producenta stali w Redzie, który pomoże Ci w przeprowadzeniu projektu od początku do końca, zadzwoń już dziś do Artom24.

Stal jest jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów, z których można budować, a jeśli chodzi o schody stalowe Reda, zalety budowania ze stali sprawiają, że jest to znacznie lepszy wybór niż beton.

Nowoczesna estetyka:
Jeśli chodzi o konstrukcje mieszkalne, stal jest znacznie lepszym wyborem niż beton. Trendy w budownictwie i architekturze w ciągu ostatniego półwiecza coraz bardziej faworyzowały stal. Stal jest wyrafinowana i nowoczesna. Jest lżejszy i przepuszcza więcej światła niż beton. Stal jest również niezwykle elastycznym i wszechstronnym materiałem – o imponującym stosunku wytrzymałości do masy – i nadaje się do kreatywnych nowoczesnych projektów schodów, co czyni go materiałem wybieranym przez wielu współczesnych, przyszłościowych projektantów i architektów.

Siła i niezawodność:
Stal ma wyjątkowo wysoką wytrzymałość na rozciąganie. Jest wykonany z żelaza i węgla, które razem tworzą niezwykle silny materiał, który zniechęca do przemieszczania się na poziomie atomowym. Jest tak wytrzymały, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o materiały budowlane i wymaga niewielkiej konserwacji. Beton to materiał kompozytowy składający się z cementu, piasku, żwiru i wody. Tak, ma stosunkowo wysoką wytrzymałość na ściskanie, ale brakuje mu wytrzymałości na rozciąganie stali. Beton należy również wzmocnić stalowym prętem zbrojeniowym, aby zwiększyć jego wytrzymałość na rozciąganie, ciągliwość i elastyczność.

Schody stalowe Reda vs schody betonowe:
Konstruktorzy muszą poświęcić dużo czasu na szalowanie i zbrojenie, zanim będą mogli rzucić betonowe schody, podczas gdy stal jest dostarczana na miejsce gotowa do użycia. Stal to jeden z najczęściej poddawanych recyklingowi materiałów na świecie, którego globalny współczynnik recyklingu wynosi ponad 90%. W 100% nadaje się do recyklingu. Stal może być wielokrotnie używana wielokrotnie, bez uszczerbku dla jej integralności strukturalnej. Dzięki temu produkcja stali konstrukcyjnej przez firmę Artom24 z Redy ma minimalny wpływ na środowisko.