Perfumy Warszawa – nisza w branży zapachowej

W branży zapachowej coraz więcej marek zmierza w kierunku korzystania z ekologicznych opakowań. Na przykład nowy zapach Perfum Warszawa jest dostępny w przyjaznej dla środowiska szklanej butelce od dostawcy Quality, a jego bakelitowe czapki są wytwarzane bez użycia ropy naftowej.

Marka wykorzystuje również kompostowalny celofan pochodzenia kukurydzianego. Założycielka firmy Quality Missala, która sprzedaje perfumy Warszawa twierdzi, że przemysł perfumeryjny, podobnie jak szerszy przemysł kosmetyczny, musi teraz zwiększyć wysiłki, aby odejść od nadmiernego opakowania: Chociaż zaczynamy zauważać ruch w markach zdrowia i urody, które przyjmują produkty przyjazne dla środowiska opakowanie jest jeszcze wiele do zrobienia. W przyszłości perfumy Warszawa zostaną wykorzystane, aby pomóc nam osiągnąć lepsze wyniki. Takie było przesłanie w raporcie, w którym podkreślono „funkcjonalny zapach” jako kluczowy trend.

Dlaczego zapach jest coraz bardziej powiązany z korzyściami dla zdrowia i dobrego samopoczucia? Istnieje silny związek między funkcją poznawczą a układem węchowym. Krótko mówiąc, niektóre zapachy mogą wywoływać pewne reakcje z ciałem, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Wpływ zapachu na stan emocjonalny odnotowano anegdotycznie w różnych kulturach na całym świecie i w Warszawie.

Jak to może zmienić rolę perfum i perfum dla konsumenta? Ogólnie rzecz biorąc, konsumenci kupujący perfumy Warszawa oczekują więcej od produktów, które kupują i marek, od których kupują. Jeśli chodzi o zapach, myślę, że w najbliższej przyszłości prawdopodobnie zaczniemy widzieć korzyści funkcjonalne.