Piękne rzęsy Wejherowo

Przedłużanie rzęs to półtrwałe rozwiązanie, dzięki któremu rzęsy wyglądają jak zrobione bez tuszu do rzęs. Przedłużane rzęsy Wejherowo po prawidłowym zastosowaniu przez licencjonowanego i przeszkolonego specjalistę jest bezpiecznym sposobem wpływają na poprawienie wyglądu naturalnych rzęs. Nieprawidłowo nałożone lub z niewłaściwym klejem mogą powodować dyskomfort, infekcję i trwałą utratę rzęs Wejherowo. W przeciwieństwie do tymczasowych, sztucznych rzęs, które mocują się do wieczka na jednym pasku, przedłużanie rzęs to pojedyncze rzęsy. Przylegają bezpośrednio do twoich naturalnych rzęs, pojedynczo. Proces ten zajmuje kilka godzin.

Przedłużanie rzęsy Wejherowo zostało zaprojektowane tak, aby pozostało nienaruszone przez średni cykl wzrostu naturalnych rzęs, od około sześciu tygodni do dwóch miesięcy. W tym czasie wymagana jest konserwacja, aby rozszerzenia wyglądały świeżo i naturalnie. Przedłużanie rzęs wykonane jest z kilku różnych rodzajów materiału. Należą do nich materiały syntetyczne, takie jak sztuczne norek i włókna z tworzywa sztucznego, lub naturalne materiały, takie jak jedwab i norek. Bez względu na materiał, przedłużki do rzęs powinny być przymocowane niedrażniącymi, wodoodpornymi rzęsami lub klejem chirurgicznym, który jest odporny na pot i olej.

Kleje medyczne mogą być najlepszym wyborem jeśli chodzi o doczepiane rzęsy Wejherowo. Są wolne od oparów i nie podrażniają większości rodzajów skóry. Poproś profesjonalnego, certyfikowanego kosmetologa z Siódmej Alei, aby przymocował przedłużanie rzęs w czystym środowisku. Poproś o listę składników użytych w kleju. Nie używaj żadnego kleju zawierającego formaldehyd. Formaldehyd jest toksyną, która może powodować reakcje alergiczne i podrażnienie skóry. Jeśli masz alergię na lateks, upewnij się, że nie jest to jeden z wymienionych składników. Upewnij się, że Twój lekarz używa kleju chirurgicznego, a nie kleju do paznokci. To czerwona flaga, której należy unikać. Upewnij się, że lekarz myje ręce, sterylizuje sprzęt i zapewnia czyste ręczniki lub pościel, na których możesz spoczywać. Jeśli masz wrażliwą skórę lub masz alergię na produkty takie jak makijaż, poproś o wykonanie testu płatkowego na ramieniu na kilka dni przed zabiegiem. Osoby z pewnymi chorobami skóry prawdopodobnie nie powinny otrzymywać przedłużania rzęs, chyba że ich lekarz wcześniej zatwierdzi zabieg – wtedy mogą się udać na rzęsy do Wejherowa lub Rumi.