Koszt za autokary Gdańsk

Planujesz wydarzenie i potrzebujesz oszacowania kosztów wynajmu autokarów Gdańsk? Czarter autobusu szkolnego to świetna opcja. Dzięki wielu podstawowym udogodnieniom i dodatkom mogą zapewnić wspaniałe wrażenia w jeszcze wyższej cenie. Świetnie nadają się do krótkich podróży na wycieczki terenowe, wycieczki grupowe, transport gości weselnych i nie tylko. Możesz zarezerwować jednorazowe wydarzenie lub wiele podróży. Wynajem autokarów Gdańsk może być o 40% tańszy niż autobus czarterowy, co czyni je doskonałą opłacalną alternatywą. Szacunki cen wynajmu autobusów szkolnych Chociaż ceny mogą się różnić w zależności od dnia, sezonu i miasta, zazwyczaj kosztują od 500 do 600 złotych za minimum cztery godziny, a każda dodatkowa godzina kosztuje od 81 do 115 złotych. Możesz też zarezerwować autobus szkolny tylko na podróż w jedną stronę, za około 375 złotych.

Poproś o wycenę za autokary Gdańsk, rozmawiając z jednym z naszych specjalistów pod numerem telefonu, który znajdziesz na stronie lub skorzystaj z poniższego formularza. Szacunki cen 4-godzinne minimalne dodatkowe godziny 8-godzinny pełny dzień.

Wynajem autobusów trwa minimum 4 godziny. Za dodatkowe godziny pobierana jest opłata. Autokary Gdańsk jeśli są wynajmowane na ponad 12 godzin oferują zniżkę. Uwaga: Kierowcy prowadzący autokary Gdańsk mają ściśle 10 godzin jazdy od garażu do garażu i maksymalnie 15 godzin dyżuru każdego dnia, zgodnie z prawem. Zwykle kierowcy otrzymują napiwki w wysokości 2 złotych dziennie na osobę, ale jest to 100% według własnego uznania.