Profesjonalne wędzarnie ogrodowe kupisz w Grillpal!

W smaku wędzonych mięs jest coś naprawdę wyjątkowego. Ale osiągnięcie tego produktu końcowego wymaga specjalnego sprzętu. To tutaj przychodzą profesjonalne wędzarnie ogrodowe. Komercyjne wędzarnie to urządzenia do obróbki cieplnej ze stali nierdzewnej, które są stosowane w dzisiejszym przemyśle mięsnym. Celem jest zapewnienie zamkniętego obszaru, w którym temperatura, wilgotność, przepływ powietrza i poziom dymu mogą być dokładnie kontrolowane, a warunki higieniczne mogą być zapewnione. Systemy wentylacyjne eliminują gorące lub zimne punkty, dzięki czemu kolor i smak gotowego produktu jest bardziej spójny, a przepisy rządowe dotyczące jakości są spełnione. Profesjonalne wędzarnie ogrodowe mogą korzystać z różnych źródeł ciepła, takich jak:
– elektryczny, parowy na wysokie / niskie ciśnienie
– 0lej, gorący gaz
– generatory dymu – zawsze działają obok wędzarni; są one wymagane, aby wprowadzić dym do wędzarni.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów generatorów dymu ze względu na szeroką gamę materiałów, które można wykorzystać do wytworzenia dymu. Generatory dymu mogą wykorzystywać takie materiały, jak: suche zrębki; trociny (mieszanina wody i trocin); kłody drewna, które wykorzystują tarcie w celu wytworzenia dymu; płynny dym; granulki; i cukier trzcinowy. Grillpal jest obecnie jedyną firmą, która wykorzystuje cukier trzcinowy do uzyskania koloru dymu. Węgiel jest często uważany za wędzarnie, jednak generatory dymu na bazie węgla drzewnego nie są tak naprawdę używane do wędzenia, ale raczej nadają mięsu profil smakowy.

Jednym z bardzo krytycznych błędów popełnianych przez wiele firm jest przypadkowe rozpalenie płomienia w procesie palenia. Dym nie równa się ogniu; dym równa się tleniu. Wprowadzając ogień do równania, twoje mięso nie tylko nie będzie miało koloru, ale także wprowadzisz szkodliwe substancje rakotwórcze, takie jak benzopireny. W Grillpal oferujemy najwyższej jakości profesjonalne wędzarnie ogrodowe, komercyjne wędzarnie i generatory dymu. Specjalizujemy się w tego rodzaju produktach i możemy pomóc Ci zbudować wędzarnię dostosowaną do twoich potrzeb i zasobów. Oprócz naszych produktów oferujemy również usługi zapewniające optymalne działanie wszystkich naszych produktów. Od instalacji profesjonalnej wędzarni ogrodowej, przez konserwację na miejscu, po programowanie produktu i doradztwo technologiczne i nie tylko – Grillpal zapewnia kompleksową obsługę w jednym sklepie.