Ubrania ciążowe od Happymum

Jestem prawie sześć i pół miesiąca w ciąży, a mój pępek ma rozmiar zielonej oliwki. Spójrz uważnie, a możesz szpiegować tego przerażającego małego skurwiela przez moją fioletową sukienkę. Moje sutki są rezerwowymi tancerzami w piekle Dantego, w zeszłym tygodniu przedarłam spodnie dresowe Zary w poprzek tyłka, a moja talia nabrała solidności. Obserwowanie zmiany mojego ciała było objawieniem, jeśli nie zawsze wygodnym, zarówno fizycznym, jak i psychicznym, i pożegnanie z 90% mojej garderoby nie było łatwe. „Będę po prostu nosić większe ubrania ciążowe w mojej szafie”, możesz powiedzieć (tak jak ja), dość swobodnie, zanim zajdziesz w ciążę. Taa, powodzenia. Większe rzeczy stają się mniejszymi rzeczami szybciej niż możesz się spodziewać Mając to na uwadze, pytam cię, tak jak pytałem o siebie z niemal desperacką sytuacją: Co do cholery nosisz, zwłaszcza jeśli nie znosisz macierzyństwa?

Lista marek macierzyńskich nigdy nie przemówiła do mnie i nie stała się bardziej atrakcyjna, gdy byłam w ciąży. Domyślny styl ciąży wydaje się być sukienkami z dżerseju i obcisłymi dżinsami noszonymi z rozpinanymi swetrami, i żaden z nich nigdy nie pasował do mnie. (Nawiasem mówiąc, moja matka jest przekonana, że ​​powinniśmy wspólnie założyć linię macierzyńską „i zarobić milion”). Ale chodzi o to, że i tak musisz robić zakupy i kupić jakieś ubrania ciążowe. Każdy, kto mówi „Po prostu nic nie kupiłem, gdy byłem w ciąży”, kłamie. Będziesz potrzebować nowych biustonoszy, rajstop macierzyńskich dopasowanych do ciążowego brzucha, nowych legginsów, a nawet nowych piżam.

Będą Ci potrzebne nowe ubrania ciążowe takie jak nowe bluzki, nowe sukienki, nowe dżinsy i najprawdopodobniej nowy płaszcz – jeśli chcesz. Oczywiście nie wszystko jest złe. Dżinsy ciążowe są bardzo wygodne i pochlebne. HappyMum Mama to marka w której znajdziesz ubrania ciążowe różnego typu. Ja dla czarnych spodni i bawełnianych koszul oszalałam i robię tam zakupy co miesiąc. Ale poza tym niewiele znalazłem strojów macierzyńskich w innych sklepach, które oferują ubrania dla kobiet w ciąży.