Jak pielęgnować peruki z włosów naturalnych?

Długość życia peruki z włosów naturalnych jest związana z czynnikami środowiskowymi. Od osłonięcia przed światłem słonecznym, które grozi obniżeniem jego siły i okradzenia go od wilgoci, po zanieczyszczenia i brud drastycznie zmniejszające żywotność wydmuchu, eksperci ujawniają czynniki środowiskowe, które wpływają na twój styl każdego dnia. Pomyśl o tym w ten sposób . . . noszenie włosów w upalny dzień lata sprawi, że poczujesz się ciepło i lepko i prawdopodobnie twoje włosy przylgną do tylnej części wilgotnej szyi, nie jest to dobre dla twojej peruki z włosów naturalnych. Jeśli twoje środowisko pracy nie jest czyste, jeśli jest za dużo kurzu lub jest tłuste, twoje peruki 100 włosów ludzkich należy często czyścić, aby ich żywotność była krótsza. Lub gdy spotkasz wietrzną pogodę i burze piaskowe, zmniejszyłoby to również żywotność twojej peruki naturalnej.
Poznaj zatem wskazówki, jak pielęgnować syntetyczne peruki i peruki z włosów naturalnych!
Jest kilka ostrożnych rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Nigdy nie otwieraj piekarnika podczas noszenia syntetycznej peruki! Nagły wybuch ciepła zrujnuje twoje peruki, zwłaszcza gdy gorąca para z wrzącego garnka z wodą może również spowodować nieodwracalne uszkodzenia.

Jak często nosisz swoją perukę?
To jak często ja nosisz wpływa to również na żywotność Twojej peruki z włosów naturalnych. Im więcej jej użyjesz, tym jej życie będzie krótsze. Możesz próbować nosić ją do następnej wypłaty, ale tak, peruki z włosów naturalnych również mają datę ważności! Sześć tygodni to tylko wskazówka, ale maksymalny czas noszenia koronkowego przodu zależy od rodzaju użytego kleju.

Porady: Jeśli lubisz nosić perukę z włosów naturalnych przez długi czas, możesz kupić 2-3 peruki w różnych stylach według własnych potrzeb. Możesz wybrać falistą perukę z ludzkich włosów, kręcone peruki z ludzkich włosów, perukę z długimi ludzkimi włosami lub krótką ludzką perukę do włosów. Jak zatem przedłużyć życie peruki? Podobnie jak w przypadku naturalnych włosów, wymaga również pielęgnacji, a jeśli nie zostanie odpowiednio wykonany, może go zepsuć. Tak więc, chociaż każda peruka może mieć własny zestaw zasad pielęgnacji, niektóre z nich są powszechnie obowiązujące, bez względu na markę i rodzaj włosów. Rzućmy na nie okiem!

Spraw, aby Twoja peruka wytrzymała długo dzięki tym prostym poradom dotyczącym pielęgnacji peruki, jak: mycie ekologicznym szamponem bez parabenów, suszenie zimnym powietrzem i zaprzestanie używania kosmetyków do pielęgnacji z niewiadomym składem.